/
/
Menteshë (Bagllamë) për derën e xhamit, këndi i hapjes 180°, nikeli i lyer dhe i poluar ,trashësia e xhamit : 8-12 mm

981.53.452

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Menteshë (Bagllamë) për derën e xhamit, këndi i hapjes 180°, nikeli i lyer dhe i poluar ,trashësia e xhamit : 8-12 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Menteshë (Bagllamë) për derën e xhamit, këndi i hapjes 180°, nikeli i lyer dhe i poluar ,trashësia e xhamit : 8-12 mm

0.00

Copë

SKU 981.53.452 Categories ,

Shopping Cart0

Shportë

Shopping Cart0

Shportë