/
/
Rrotë (Rrota) me lëvizje të lirë dhe me ndales ( fre ), RD: 50mm, Lartësia e ndërtimit 64 mm, Kapaciteti i ngarkimit 40 kg

661.75.425

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrotë (Rrota) me lëvizje të lirë dhe me ndales ( fre ), RD: 50mm, Lartësia e ndërtimit 64 mm, Kapaciteti i ngarkimit 40 kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Rrotë (Rrota) me lëvizje të lirë dhe me ndales ( fre ), RD: 50mm, Lartësia e ndërtimit 64 mm, Kapaciteti i ngarkimit 40 kg

0.00

Copë

SKU 661.75.425 Categories ,

Shopping Cart0

Shportë

Shopping Cart0

Shportë