/
/
Rrotë (Rrota) me lëvizje të lirë dhe me ndales ( fre ), RD: 60mm, Lartësia e ndërtimit 80 mm, Kapaciteti i ngarkimit 50 kg

661.75.435

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrotë (Rrota) me lëvizje të lirë dhe me ndales ( fre ), RD: 60mm, Lartësia e ndërtimit 80 mm, Kapaciteti i ngarkimit 50 kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Rrotë (Rrota) me lëvizje të lirë dhe me ndales ( fre ), RD: 60mm, Lartësia e ndërtimit 80 mm, Kapaciteti i ngarkimit 50 kg

0.00

Copë

SKU 661.75.435 Categories ,

Shopping Cart0

Shportë

Shopping Cart0

Shportë