/
/
Menteshë (Bagllamë) për derën e xhamit, këndi i hapjes 90° (dy anë), ndaluesi brenda, montimi i derës pa prerje xhami, nikeli i lyer dhe i poluar

981.04.012

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Menteshë (Bagllamë) për derën e xhamit, këndi i hapjes 90° (dy anë), ndaluesi brenda, montimi i derës pa prerje xhami, nikeli i lyer dhe i poluar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Menteshë (Bagllamë) për derën e xhamit, këndi i hapjes 90° (dy anë), ndaluesi brenda, montimi i derës pa prerje xhami, nikeli i lyer dhe i poluar

0.00

Copë

SKU 981.04.012 Categories ,

Shopping Cart0

Shportë

Shopping Cart0

Shportë